Daan Kerklaan
Directeur
daan.kerklaan@zorroo.nl
Sabine Braat
Relatiemanager Welzijn & Innovatie
sabine.braat@zorroo.nl
COÖRDINATOREN
Sandra van der Burgt
Coördinator Diabetes
sandra.vanderburgt@zorroo.nl
Angela Schipper
Coördinator CVRM en Diabetes
angelaschipper@zorroo.nl
Adriënne van den Bosch
Coördinator Astma/COPD, Stoppen met Roken en Ouderenzorg
adriennevandenbosch@zorroo.nl
Joke Denis
Coördinator Astma/COPD en Spirometrie
joke.denis@zorroo.nl
Gertie Klompen
Coördinator Ouderenzorg
gertie.klompen@zorroo.nl
Kristy van der Staal
Coördinator GGZ
kristy.vanderstaal@zorroo.nl
Ruud Verstralen
Coördinator GGZ
ruudverstralen@zorroo.nl
SECRETARIAAT EN ADMINISTRATIE
Christine Werner
Secretarieel- en personeelsmedewerker
christine.werner@zorroo.nl
Marieke Kemp-Klootwijk
Financieel Adm. Medewerker
mariekekemp@zorroo.nl
Bianca Beekmans
Financieel Adm. Medewerker
bianca.beekmans@zorroo.nl
Esther de Bot
Financieel Adm. Medewerker
esther.debot@zorroo.nl
OVERIG
Mariëtte van Elsdingen
Communicatie en PR
mariette.vanelsdingen@zorroo.nl
Hugo van der Velden
Applicatiebeheerder
hugovandervelden@zorroo.nl